Abone Sayımız
İş Kazasız Gün Sayısı
SelÇukGAZ Hakkında
Bilgi Toplumu Hizmetleri
Bilgi Toplumu Hizmetleri
Organizasyon Şeması
Kurumsal Çalışma İlkelerimiz
Doğal Gaza Kavuşma Gerçeği
Sosyal Sorumluluk
SelÇukGAZ ve ÇEVRE
İnsan Kaynakları
Tanıtım Faaliyetlerimiz
Fotoğraf Galerisi
Basında SelÇukGAZ
Bilgi Edinme
Linkler
Kurumsal Dökümanlar
Gizlilik Sözleşmesi
İletişim
2011 yılı yatırım programı Seydişehir bölgesinde başladı.
2011 yılı yatırım programı Seydişehir bölgesinde başladı.
14.05.2011

2011 yılı yatırım programı Seydişehir ilçesi Alaylar Bir Mahallesinde yapılan tören ile başladı. Törene Seydişehir Belediye Başkanı Abdulkadir ÇAT, Seydişehir Belediyesi Birim Müdürleri, SelÇukGAZ personeli, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Doğal Gaz Dağıtım Projesi Çalışma Sistematiği Protokolleri ve 08.01.2008 tarih, 2008/01-06 numaralı meclis kararı hükümlerine uygun olarak; doğal gaz dağıtım lisans bölgemiz genelinde 13.149 metre çelik hat 61.945 metre polietilen ana hat, 12.494 metre servis hattı ve 933 adet servis kutusu montajı ile sürdürülmektedir.

 

Yatırım programlarımız vatandaşlardan gelen talepler üzerine şekillenmekte ve bu doğrultuda planlanmaktadır. 2011 yılı yatırım programına Mayıs ayı itibariyle başlanmıştır. Yatırım programı kapsamında, Seydişehir genelinde 5 mahallede, 22.100 metre polietilen ana dağıtım hattı, 10.000 metre servis hattı ve 750 adet servis kutusu montajı yapılması plânlanmaktadır. Taahhüdümüz ve sorumluluğumuzun bilincinde doğal gaz kullanımının yaygınlaştırılmasında, azamî bir özen ve gayret sarf edilmektedir.

 

Kapısının önünden doğal gaz hattı geçen herkes bağlantı bedelini yatırarak abone olabilmekte ve abone olduktan sonra da binasına servis kutusu montajı yapılmaktadır. Servis kutularının korunması ve dış darbelerden etkilenmemesi için gaz açımı esnasında servis kutularına muhafaza montajı yapılmaktadır.

 

Güzide şehrimizin havasına katkı sağlamak ve konforlu bir yaşam için vatandaşlarımızı doğal gaz kullanmaya davet ediyoruz.

Diğer10 Haber
Copyright © 2013 Selçuk Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. - Gizlilik Sözleşmesi
Designed By - Side Bilişim